ul. Słomczyńskiego 19/69, Kraków, 31-234
tel: 12 415 28 11
fax: 12 644 53 58

Inwestycja ul. Słomczyńskiego

powrót
Projekt inwestycji Słomczyńskiego 19Technologia wykonania budynku

Budynek osiedla wykonany będzie w technologii tradycyjnej, murowanej, ze stropodachem. Elewacja budynku wykończona tynkiem akrylowym, malowana wg. rysunku elewacji, barierki balkonów i loggii ze stali oraz elementów szklanych, okna i drzwi balkonowe PCV, drzwi wejściowych do budynku aluminiowe. Na poziomie parteru, od strony południowej, na istniejącej płycie stropowej zostały zaprojektowane zielone tarasy Bryła obiektu składa się dwóch części  podzielonych na segmenty. Założenie urbanistyczne budynku nawiązuje do istniejącej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej na sąsiednich działkach.

Standard wykończenia

Aktualnie proponowana cena przewiduje sprzedaż nowych mieszkań w stanie „do wykończenia”, jednakże na obecnym etapie realizacji inwestycji zmiana standardu jest możliwa po wcześniejszych ustaleniach zakresu prac i dodatkowej kalkulacji kosztów.

inwestdom_nasze_inwestycje_detal01

Na miejsce naszej inwestycji wybraliśmy teren przy ulicy Słomczyńskiego 19 w Krakowie, który znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały (IV), w północnej części miasta. Na północ poza granicami dzielnicy, a tym samym miasta, zaczynają się tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a z drugiej strony od ścisłego centrum miasta tą lokalizację dzieli tylko 4,7 km. (10 min. autem).

ikt_10Handel i usługi – Okolica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlową, od mniejszych sklepów osiedlowych przez place targowe i większe markety aż do centrów handlowych z gastronomią oraz salami kinowymi.

ikt_02Edukacja – W sąsiedztwie znajdują się żłobki i przedszkola, w okolicy są szkoły podstawowe i gimnazja, istnieje bezpośrednie połączenie komunikacją miejską z uczelniami wyższymi.

ikt_08Sport i rekreacja – Niedaleko znajdują się: park, kompleks basenów odkrytych Clepardia, korty tenisowe, klub squash, Aquapark z centrum fitness, a  w około 30 minut można dojechać do Ojcowa, Doliny Będkowskiej i innych terenów Jury.

it_14Sieć drogowa – W tym rejonie Krakowa jest dobrze rozwinięta i gwarantuje łatwy dojazd samochodem do centrum miasta, wielu centrów handlowych/rozrywkowych/kulturalnych, na lotnisko, do wjazdu na autostradę.

ikt_04Otoczenie – Położenie budynku powoduje, że nawet z okien na parterze rozpościera się widok na panoramę Krakowa. Okolica to tereny zajmowane przez wysoką, nowoczesną zabudowę wielorodzinną powoli przechodzącą w niską zabudowę jednorodzinną.

ikt_12Komunikacja miejska – Z przystanków w okolicy naszej inwestycji bez przesiadek można dojechać w 3 ważne punkty: Krowodrza Górka, Dworzec Główny (centrum) i Nowy Kleparz. Z okolicznych przystanków odjeżdża aż 6 linii autobusowych (115, 137, 217, 247 227, 257) oraz 1 nocna (637).

it_18Przyszłość – Z uwagi na planowane na 2016 r. wydłużenie linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, nieopodal budynku powstanie przystanek KST, co ułatwi komunikację, a przede wszystkim zwiększy wartość nieruchomości w okolicy linii KST.

  • edukacja
  • gastronomia
  • medycyna
  • wypoczynek
  • sklep
  • komunikacja
Słomczyńskiego 19Przykładowe Mieszkanie 4 Pokojowe 73 m2
more
Słomczyńskiego 19Przykładowe Mieszkanie 1 Pokojowe 36 m2
more
Słomczyńskiego 19Przykładowe Mieszkanie 2 Pokojowe 46 m2
more
Słomczyńskiego 19Inwestycja Zakończona
more
Słomczyńskiego 191 Pażdziernik 2014. Elewacje
more
Słomczyńskiego 19dziennik z dnia 6 sierpnia 2014
more
Słomczyńskiego 1910 lipca 2014. Prace murarskie ostatniego piętra.
more
Słomczyńskiego 1918 czerwca 2014. Okna w bud. A, ściany 2 p. w bud. B
more
Słomczyńskiego 1910 czerwca 2014. Ściany 4 p. w bud. A
more
Słomczyńskiego 192 czerwca 2014. Strop 3 p. w bud. A i 1 p. w bud. B
more
Znajdź swoje mieszkanie

Zobacz pełną ofertę

essay writer buy essay online write my college essay do my essay college thesis essay ghost writer custom paper who can write my essay write papers for money edit my paper write my essay essay checker essay editors essay writing help pay for papers essays for sale argumentative essay writer write my essay for me australia
a block plus adb ad blocker adb plus adbiock adblick adblock adblock 1 adblock 2 adblock ad on adblock adblock