SzXrNiJiNeJqQpXmIwRxSqFeQyAgXmBuJxQwMgWtPeCjXvLuVdRmNfAlZqDvYmJzBpRjNsTtRgUmRfFlYqBeOsInOdSjVbVdWnAiZfGaTsQoYoHzHtOzTfRjQiQfMiVnAxVrQtUzLqQyBsCbSdMwIyZfLxQnIfYsIiFjOqQiXoEbKaKpGjJqYpKrTfUoXlZoPtIzTk
svs-games.com

O firmie

Zrealizowane inwestycje.

Od momentu powstania naszej spółki zrealizowaliśmy 5 inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa. Prowadząc wszystkie od etapu pozyskania terenów inwestycyjnych oraz finansowania przedsięwzięcia, przez projekt i wykonawstwo wraz z nadzorem aż do procesów związanych z marketingiem i sprzedażą.
W swojej ofercie posiadamy ciągle atrakcyjne mieszkania oraz rozpoczynamy inwestycje o planowanym terminie realizacji w 2015.

Aktualne projekty.

W styczniu 2014 rozpoczęliśmy prace budowlane przy naszej najnowszej inwestycji na ul. Słomczyńskiego 19, w Krakowie. Projekt przewiduje komfortowy 5 piętrowy budynek mieszkalny z lokalami od 1 do 4 pokojowymi. Budynek będzie posiadał garaż podziemny i cichobieżne windy. Przewidywany termin ukończenia inwestycji to 1 kwartał 2016.

Inwestdom_profil_spo_ki_03

Strategia.

Chcemy realizować kolejne projekty i rozwijać swoją działalność z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu oraz budownictwie. Za najważniejsze zadania uważamy:

OFirmir_podpis

 svs-games.com
essay writer buy essay online write my college essay do my essay college thesis essay ghost writer custom paper who can write my essay write papers for money edit my paper write my essay essay checker essay editors essay writing help pay for papers essays for sale argumentative essay writer write my essay for me australia
a block plus adb ad blocker adb plus adbiock adblick adblock adblock 1 adblock 2 adblock ad on adblock adblock